wycieczki szkolne 1 dniowe
wycieczki szkolne 2 dniowe
wycieczki szkolne 3 dniowe

Dlaczego wycieczki szkolne są ważne?

Wycieczki klasowe pozostają w naszej pamięci przez wiele lat. Któż z nas nie wspomina z nostalgią wspólnych wyjazdów z przyjaciółmi z klasy, przygód jakie nas w trakcie wycieczek spotykały, czy wreszcie nauczycieli, którzy starali się zapewnić nam atrakcyjnie spędzony czas. Warto, aby i nasze dzieci miały możliwość zdobyć równie wspaniałe wspomnienia na atrakcyjnych wycieczkach szkolnych.

Co dają wycieczki szkolne?

Wycieczki szkolne to nie tylko krótkie wyjazdy w celu wypoczynku i zabawy. To przede wszystkim poszerzanie horyzontów naszego dziecka. Wiele się mówi o tym, że podróże kształcą i w przypadku dzieci ma to idealne odzwierciedlenie. Bez względu na wiek, nasze pociechy są w stanie zyskać wiele cennych umiejętności, jakich nie udałoby się zdobyć w szkolnych ławkach. Dla najmłodszych dzieci organizacja wycieczek szkolnych jest wielkim wydarzeniem. Pakowanie do plecaka najpotrzebniejszych rzeczy, podróż środkami transportu oraz ciekawe atrakcje to dla kilkulatka zupełnie nowe doświadczenie, które nauczy go zaradności, zachowania ostrożności w nowych miejscach oraz poznawania świata w towarzystwie kolegów, a nie tylko mamy i taty. Dla starszych dzieci szkolne wycieczki są momentem, gdzie mogą oderwać się od książek i intensywnej nauki, po to by nawiązać bliższe relacje z rówieśnikami i poznać miejsca, o których nie mówi się zbyt wiele w szkole. Starszaki mają również ciekawe pomysły na wycieczki szkolne, więc można wykorzystać to do zaplanowania wyjazdu.

Na co zwrócić uwagę przed zapisaniem dziecka na wycieczkę klasową?

Dla rodziców i opiekunów najważniejszą kwestią podczas wycieczki dziecka powinno być jego bezpieczeństwo. Organizacja wycieczki szkolnej to nie lada wyzwanie i powinna ona obejmować przede wszystkim zapewnienie odpowiednich warunków transportu i pobytu dzieciom oraz ich wychowawcom. Dlatego też, coraz częściej dyrektorzy placówek edukacyjnych oraz rodzice zwracają się z prośbą o zorganizowanie wycieczek szkolnych do profesjonalnych biur turystycznych, jak CONNECT TOUR. Doświadczeni doradcy są w stanie idealnie dobrać odpowiedni środek lokomocji, jak i plan wyjazdu do wieku i zainteresowań dzieci. Sprawdź, jaką ofertę ma nasze biuro i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w sprawie oferty.

Wycieczki szkolne i klasowe - jak ciekawie zaplanować wyjazd?

Zapisując dziecko na wycieczkę szkolną chcemy oczywiście, aby nie tylko było ono bezpieczne, ale również aby ciekawie spędziło czas. Nasi doradcy dbają o to, aby wyjazd Twojego dziecka był świetnie zorganizowany, pełen ciekawych i rozwijających atrakcji, ale również w pełni dostosowany do wieku i jego zainteresowań. W ofercie mamy wycieczki jednodniowe, dwudniowe, a także wycieczki premium. W każdej z tych kategorii priorytetem jest dla nas troska o bezpieczeństwo dzieci oraz takie rozplanowanie transportu i czasu wycieczki, aby każde dziecko miało mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

Wycieczki dla szkół - gdzie pojechać na wycieczkę klasową?

Dla najmłodszych podróżników oferujemy wiele ciekawych wycieczek, gdzie na świeżym powietrzu mogą mieć bezpośredni kontakt ze zwierzętami, poznać ich zwyczaje i upodobania. Dzięki takim wycieczkom dzieci mają styczność z naturą, mogą dotknąć i nakarmić zwierzaki, które dotychczas znały jedynie z książek oraz sprawdzić, skąd bierze się mleko czy jajka. Dla maluchów dodatkowym urozmaiceniem jest również zwiedzanie skansenów lub zabawa w specjalnie dla nich stworzonych parkach zabaw. Zapoznaj się z naszą ofertą wycieczek jednodniowych i wybierz najciekawszy wariant dla Twojego dziecka.

W ofercie naszego biura turystycznego mamy też wiele niesamowicie interesujących wycieczek szkolnych dla starszych dzieci. Jeśli Twoje dziecko to typ małego wędrowca, to z przyjemnością zabierzemy go na szlak Ojcowskiego Parku Narodowego, pokażemy jak wyglądają najciekawsze polskie kopalnie lub pomożemy znaleźć wszystkie krasnale we Wrocławiu. Każda nasza wycieczka to niekończące się emocje i mnóstwo wiedzy merytorycznej dostarczanej przez wykwalifikowanych przewodników.

Jeśli jesteś rodzicem małego naukowca, to również dla niego mamy coś do zaoferowania. Pokażemy Twojemu dziecku jak powstał świat, dzięki wycieczce do Jura Park w Krasiejowie. Pokażemy co o świecie myślał Kopernik, zabierając je do Torunia i razem z nim zgłębimy różne zakątki świata dzięki wizycie w Parku Edukacji Globalnej w Krakowie. Z nami Twoje dziecko z pewnością, nie będzie się nudzić, więc koniecznie sprawdź, co ciekawego mamy aktualnie w ofercie.

Nie zapominamy również o dzieciach z artystyczną duszą. W katalogu naszych wspaniałych wycieczek posiadamy również szeroki wybór wyjazdów do teatrów, jak na przykład do Teatru Współczesnego czy Teatru Lalek. Serdecznie zachęcamy również do zapoznania się z tym jakie mamy propozycje wycieczek szkolnych do tak niesamowitych miejsc jak Ogród Botaniczny w Mikołowie czy Szkoła Magii na zamku w Mosznej. To tylko nieliczne atrakcje jakie jesteśmy w stanie zapewnić Twojemu dziecku i jego przyjaciołom podczas niezapomnianych wycieczek szkolnych.

Co zapewniamy – dlaczego my?

Wybierając nasze biuro turystyczne masz pewność, że będziesz współpracował z profesjonalistami. Naszym celem jest zapewnienie zarówno dzieciom i młodzieży wspaniałego i pełnego wrażeń wypoczynku przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu podróży. W ofercie mamy szeroki wachlarz różnorodnych szkolnych wycieczek - jednodniowych, dwudniowych a także premium. Z nami zaplanujesz podróż w Polsce i w Europie. Organizujemy wycieczki zagraniczne do najciekawszych Państw Europy, takich jak Włochy, Wielka Brytania czy kraje Beneluxu. Z naszym biurem turystycznym zorganizujesz cały wyjazd bez żadnych kłopotów i będziesz miał pewność, że wycieczki szkolne za granicę oraz te w Polsce będą naprawdę niezapomniane.

Chcesz zorganizować wycieczkę klasową?

Jeżeli jesteś dyrektorem lub pracownikiem placówki edukacyjnej i to właśnie na Twoich barkach spoczywa organizacja wycieczek klasowych to z całą pewnością nie masz łatwego zadania. Zwróć się z tym do nas, a z przyjemnością pomożemy ci wybrać propozycje wycieczek szkolnych, które będziesz mógł przedstawić rodzicom. Specjalnie dla Ciebie stworzymy ofertę, która w jasny sposób zaznajomi rodziców z planem podróży, kosztami i szeregiem atrakcji jakie zapewnimy ich pociechom. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, abyś Ty jako opiekun oraz Twoi podopieczni mogli świetnie się bawić podczas wyjazdu.

Masz swój pomysł na wycieczkę?

Jesteś kreatywnym opiekunem lub rodzicem i masz dużo nieszablonowych pomysłów na wyjazdy dla dzieci? Nie ma problemu. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoją wizję. Wykorzystamy nasze doświadczenie w branży turystycznej, aby jak najbardziej odwzorować Twój pomysł i przełożyć go na ciekawą wycieczkę. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy aby móc zaproponować coś naprawdę niesamowitego.

Czy można zmodyfikować program wycieczki?

W trakcie planowania miejsca na wycieczki szkolne często zdarza się, że nasi klienci proszą o włączenie do planu wycieczki innych ciekawych miejsc lub chcą zrezygnować z tych, które mieli okazję już zobaczyć. W takich sytuacjach zawsze zachęcamy do kontaktu z naszym biurem już na etapie pomysłu na wycieczki szkolne. Nasz wykwalifikowany zespół zrobi wszystko, aby jak najkorzystniej dostosować wycieczkę do potrzeb Twoich i uczniów. Ze względu na to, że dla naszego biura priorytetem jest bezpieczeństwo oraz dopięcie wszystkich szczegółów na ostatni guzik, prosimy o informację na temat sugerowanych zmian jak najszybciej, aby zapewnić naszym turystom komfort podróżowania bez żadnych przeszkód.

Jak wykupić wycieczkę w biurze podróży?

Zaplanuj niesamowitą wycieczkę szkolną dla swoich podopiecznych razem z nami. Nie musisz się o nic martwić, ani robić żmudnych planów. W zupełności wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a pomożemy Ci we wszystkim. Zadzwoń do nas, napisz e-mail lub po prostu zostaw Swój numer telefonu na naszej stronie internetowej. Nasi wykwalifikowani doradcy przeprowadzą Cię przez cały proces planowania wycieczki - od pomysłu, poprzez organizację i wyjazd, aż po szczęśliwy powrót do domu. Pozostajemy do Twojej dyspozycji, aby każda wycieczka szkolna czy klasowa Twoich podopiecznych była niezapomniana.