Listopad w biurze podróży to głownie czas przygotowań do wyjazdów na Jarmarki Świąteczne.

Praga, Drezno, Wiedeń – to główne kierunku wyjazdów osób poszukujących wyjątkowej, świątecznej atmosfery.

W naszym biurze, największym powodzeniem w tym roku cieszą się wyjazdy do Wiednia (zarówno grupy jak i turyści indywidualni wybierają ten kierunek).

Nic dziwnego! Wiedeń to nie tylko stolica Austrii, ale także Świąteczna Stolica Europejskich Jarmarków!

Stoiska Marzeń!

Przechadzając się ulicami Wiednia, znajdziecie się w krainie, gdzie każde stoisko jest jak otwarta skrzynia pełna świątecznych skarbów. Porcelanowe ozdoby, ręcznie robione prezenty, a zapach gorącego grzańca unoszący się w powietrzu – to tylko początek tego niezwykłego świątecznego świata!

Raj Dla Smakoszy!

Czy myśleliście kiedyś, że jedzenie może być równie piękne, co świąteczna choinka? W Wiedniu przekonacie się, że tak właśnie jest! Próbujcie klasycznych wiedeńskich pyszności, a kto wie, może odkryjecie nowy, ulubiony przepis na zimowe smaki!

Koncerty na Tle Architektury!

W tle światełek i świątecznych dekoracji, odbywają się koncerty na świeżym powietrzu. Muzyka klasyczna niesie się ulicami, sprawiając, że serce bije zgodnie z rytmem magii świąt. Niebo, gwiazdy, architektura Wiednia i dźwięki klasycznej muzyki – jak z bajki!

Bajkowy Pałac Belweder!

W tle jarmarku dumnie wznosi się Pałac Belweder. W świątecznej iluminacji wygląda niczym z baśni, co sprawia, że klimat jarmarku jest jeszcze bardziej magiczny. Nie zapomnijcie zrobić zdjęcia, bo to chwile, które chce się zachować na zawsze!

Zapraszamy z nami na wycieczkę w to magiczne miejsce. J