image1
image1

PARK OGRODZIENIEC

PODZAMCZE

 

8:00 Wyjazd z miejsca zbiórki w kierunku Podzamcza.

  • Wizyta w Parku Miniatur – w parku została przygotowana wyprawa po Szlaku Orlich Gniazd, który rozciąga się od Krakowa aż po Częstochowę. Każdy zobaczy jak wyglądały zamki jurajskie za czasów swej największej świetności. Makiety zamków odtworzone zostały zgodnie z prawdą historyczną, a same ich wykonanie poprzedziły wielomiesięczne poszukiwanie i opracowywania dokumentacji. Tak naprawdę można by je pomylić z prawdziwymi, gdyby nie fakt, że są one 25 razy mniejsze od oryginałów.
  • Wizyta w Parku Doświadczeń – na terenie Parku znajdują się urządzenia, które tłumaczą działanie podstawowych praw fizyki. Kołyska Newtona, Kolorowy Krater, Wirująca Kula czy Wir Wodny, to tylko niektóre z urządzeń, które przeniosą do świata odkryć i eksperymentów. Na największych śmiałków czeka Symulator Lotu, dzięki któremu można na własnej skórze poczuć co czuje pilot podczas powietrznych manewrów. Fizyka wcale nie musi być nudna!
  • Wizyta w Parku Rozrywki – w parku znajdują się atrakcje takie jak: jeden z największych dmuchanych zamków w Polsce, Karuzelę Wiedeńską, Zamek Rycerski oraz huśtawki i zjeżdżalnie (dla dzieci do 11 lat).
  • Wizyta w Domu Legend i Strachów – w Parku można przenieść się do świata legend oraz baśni, z których słynie Jura Krakowsko – Częstochowska. Chcesz stanąć oko w oko z czarnym psem, poznać sylwetkę białej damy lub zostać otoczonym przez potężne nietoperze? Przekonaj się osobiście jak starsze są postacie przedstawiające wydarzenia, które wg wielu tajemniczych opowieści – wydarzyły się na prawdę.
  • Zjazd na torze saneczkowym

 

Wyjazd w drogę powrotną.

 

Przyjazd na miejsce zbiórki około godziny 16.

 

Cena:

140 zł/ 1 os. przy powyżej 40 osobach płacących

 

Cena zawiera:

- przejazd autokarem klasy lux, opłaty drogowe, parkingowe,

- opiekę pilota wycieczki,

- przewodników po parku miniatur, parku doświadczeń,

- zjazd na torze saneczkowym,

- bilet wstępu do każdego Parku,

- bezpłatny wyjazd dla opiekunów wycieczki.